Chokladhandtag i koppar
2014-03-22
236081
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHOKLADKANNOR, 2 st, 1700-talets slut respektive 1800-talets början, koppar med trähandag varav en med benknopp, höjd ca 21-26 cm
Lagningar