Sybord
2014-03-21
236067
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD med låda i sargen, 1800-talets mitt, alrotsfanér, höjd 74, 39x55 cm
Torrsprickor, skador, skev bordsskiva