Jim Dine färglitografi
2014-03-22
236008
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
DINE, Jim (född 1935): The New Year´s Tree, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och daterad Dine 1985, 13/400, färglitografi, 60x50 cm (bladstorlek 89x63 cm)