Skrin i barockstil
2014-03-21
235992
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIN på benställning, 1900-tal, barockstil, ek, smide, höjd 76, 52x43 cm
Ytskador, nyckel saknas