Soffbord ek
2014-03-21
235939
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, signerad P Törneman CXXXV/CC 1967, 1950/60-tal, skiva av röd emalj höjd 52, 90x90 cm