Vägghylla 1800-tl
2014-03-21
235898
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGHYLLA, 1800-tal, betsad ek, med sju lådor, höjd 82, 28x61 cm
Skador, lagningar och omarbetningar