Sablar
2014-04-10
235869
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARNSABLAR, 2 st, 1800-tal, längd 56 resp. 54 cm, varav en med balja
Skador och slitage