Ordnar
2014-04-10
235865
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORDNAR OCH MEDALJER, 6 st, monterade på spänne: Svärdsorden, riddartecken i guld, GV:s OlM, RFrHL, RI S:tMLO, RPrRÖO 4:e kl, samt Österrikisk förtjänstmedalj för 1:a världkriget
Proveniens: Robert Cederschiöld
Emaljskador på Röda örnsorden och S:t Maurice och Lazarus