Klubbat för:
8 400 SEK
6 000 SEK
SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909), svenska tremastade ångkorvetten "Saga", signerad CF Swensson, olja på duk, 36,5x68,5 cm
235765
2014-03-23