Christian Fredrik Swensson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

6 000 SEK

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909), svenska tremastade ångkorvetten "Saga", signerad CF Swensson, olja på duk, 36,5x68,5 cm

235765

2014-03-23