Toma, Guinea

Toma, Guinea
Toma, Guinea
Toma, Guinea
Toma, Guinea

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MASK, Toma, Guinea, patinerat trä, höjd 52 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Skador

235694

2014-03-15