Orientmatta Afghan
2014-03-28
235653
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Afghan, ca 247x225 cm
Slitage, lagningar, nya langetteringar