Eva Ljungdahl akvarell
2014-03-20
235606
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGDAHL, Eva (född 1946): I trädgården, signerad Eva Ljungdahl, akvarell, 49x37 cm