Peter Dahl litografier
2014-03-20
235591
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2 st) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, 43x29 cm vardera