Esaias Thorén oljemålning
2014-03-20
235590
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): "Strandbild, signerad E. Thorén 1945, olja på pannå, 25x40 cm