Hedegaard oljemålning
2014-03-26
235554
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HEDEGAARD (1900-tal): Rough water, signerad och daterad -43, olja på duk, 80x121 cm
Skador