Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
JONSSON, Lars (född 1952): Pilgrimsfalk, signerad Lars Jonsson, 196/366, färglitografi, ur Millenium-mappen, ca 36x27 cm
235509
2014-03-19