Lars Jonsson färglitografi
2014-03-19
235509
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Pilgrimsfalk, signerad Lars Jonsson, 196/366, färglitografi, ur Millenium-mappen, ca 36x27 cm