Tage Hedqvist oljemålning tema
2014-03-21
235466
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Clavecins Paris", monogramsignerad och daterad -85, olja på duk, 72x91 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj