Tage Hedqvist
2014-03-22
235376
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Sommarhav", signerad och daterad Tage Hedqvist 63, olja på duk, 97x130 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Ytrispor