Afrikansk dansstav
2014-03-15
235360
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAV, "Vibriyozo", Zulu eller Nguni, Sydafrika, längd 70cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Smärre skador