Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STRIDSKLUBBA, troligen Vanuatu, Nya Hebriderna, eventuellt Pentecoast island, skuret trä med snörat handgrepp, längd 114 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
235327
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här