Oidentifierad konstnär 17/1800-tal
2014-03-19
235303
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, motiv av festmåltid, olja på duk, ca 46x56 cm
Retuscher