Friedrich Schröder Sonnerstern
2014-03-18
235207
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (5) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 56x79 cm