Elis Ryberg oljemålning
2014-03-18
235202
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): "Naturen och vi", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 49x60 cm