J Boeck akryl
2014-03-20
235168
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOECK J (1900-tal): Komposition i rött och blått, signerad och daterad a tergo 1967, akryl på pannå, 30x39 cm
Ytmärken