Reinhold Ljunggren färglitografi
2014-03-18
235160
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "I skymningen", signerad R. Ljunggren 15/360, färglitografi, 21x30,5 cm