Borisov olja
2014-03-20
235159
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORISOV (1900-tal): Konkret komposition, signerad och daterad a tergo 76x95 cm
Krackeleringar, ytmärken