Urna
2014-03-18
235156
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, porslin, 1900-tal, rosa med dekor av blommor, hänklar i form av bockhuvuden, otydlig fabriksmärkning i botten, höjd 37 cm
Ett nagg på foten