Rolan Svensson litografi
2014-04-05
235106
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Sommarnatt, 255/260, signerad Roland.S, 20x64 cm