Knud Nilelsen olja
2014-03-19
235105
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NIELSEN, Knud Aage (Danmark, 1916-2008): "Grön komposition", signerad Knud N a tergo, olja på duk, 33x19,5 cm
Ytslitage