Fat cloisonné
2014-03-18
235090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 1 par, cloisonné, Kina, 1900-tal, dekor med fåglar och blommor, diameter 30,5 cm
Krackeleringar