Einar Forseth skisser
2014-03-17
234985
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): 11 st skisser bla från Athen, London, Norrland , signerade, blandteknik, varierande mått, 1 litografi medföljer, oramade, delvis med dedikation