Joakim Allgulander färglitografi
2014-03-17
234845
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 35/210, färglitografi, 34x76 cm