Henrik Bager oljemålning
2014-03-17
234809
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAGER, Henrik (född 1948): Flickor vid strand, monogramsignerad, monogramsignerad och daterad 1982, olja på duk, 32,5x34,5 cm