Fotogenlampa Majolika
2014-03-15
234800
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1800-talets andra halft, majolika, gjutjärn, behängd med prismor, höjd ca 105 cm
Smärre nagg, enstaka prismor saknas