Japansk akvarell
2014-03-16
234794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan, 1800-tal, erotiskt motiv, akvarell, 27x21,5 cm, oramad med passpartout