Carsten Regild färglitografi
2014-03-15
234772
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REGILD, Carsten (1941-1992): The Clown, signerad och daterad C. Regild -84, PT, färglitografi, 62x46 cm