Sven-Bertil Svensson oljemålning/collage
2014-03-16
234654
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Från det förgångna", monogramsignerad och daterad SBS -93, olja på duk/collage, 44,5x34,5 cm