Sven-Bertil Svensson oljemålning
2014-03-16
234652
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Vid vägkanten", monogramsignerad och daterad SBS -90, olja på pannå, 26x33 cm