Sven Svensson oljemålning
2014-03-16
234636
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Sven (1906-1999): Gårdsmotiv, skrapsignerad Sven Svensson, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x44 cm
Smärre färgbortfall