Helmut Mantel oljemålning
2014-03-15
234612
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Motiv med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, 100x135 cm