Ardy Strüwer färglitografi
2014-03-25
234609
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): "Händelse i en soffa framför en trasmattalitografi", signerad Ardy, numrerad 12/85, färglitografi, bladmått 76x55 cm