Spelbord med inläggningar
2014-03-20
234559
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPELBORD, medelhavsarbete, 1900-tal, inläggningar med flertalet träslag och pärlemor, uppvikbar skiva klädd med grön filt, höjd 81, 86x44 cm
Smärre skador, mindre listdel saknas på fronten