Einar Jolin färglitografi
2014-03-17
234556
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Einar Jolin, 87/360, färglitografi, 39x59 cm