X:et litografi
2014-03-15
234528
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Torgdag, Italien", signerad X:et, 50/260, färglitografi, 35x41 cm
Gulnader