Bordslampa art deco
2014-03-13
234483
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, art deco, 1930/40-tal, bemålad vitmetall, kvinna hållandes klotformad kupa, totalhöjd ca 42 cm
Nagg vid mynningen på kupan