Lykta plåt
2014-03-13
234471
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTA, 1900-talets försla hälft, plåt, glas med etsad dekor, höjd utan kedja ca 60 cm, senare elektrifierad
Slitage, färgbortfall