Oidentifierad konstnär olja
2014-03-13
234464
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av ädling i rustning och blått fältband, olja på duk, 77x60 cm