Sven Otto Lindström oljemålning
2014-03-13
234450
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Sven Otto (1883-1930): Motiv från Djurgården, signerad och daterad 1929, olja på duk, 50x66 cm