Kåks Olle färglitografi
2014-03-13
234449
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KÅKS, Olle (född 1941): Motiv av naken kvinna, signerad Kåks 90/100, färglitografi, ca 62x47 cm