Enrico Baj litografi
2014-03-13
234424
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Komposition med militär figur, signerad Baj, 46/100, färglitografi, 55x44 cm